Oleje LIQUI MOLY

Nabízíme širokou škálu lodních produktů LIQUI MOLY.

*Uvedené ceny jsou konečné

PLAVIDLA-PŘÍSADY

PŘÍSADA DO NAFTY PRO ČLUNY
Boots-Diesel-Additiv Obj.č. 1008   1L      830.-      

Přísada do nafty pro čluny obsahuje vysoce účinné biocidy se širokým rozsahem účinnosti proti bakteriím, kvasinkám a plísním. Aktivní biocidní látky nevytvářejí žádné korozívní zplodiny po spálení a jsou prověřeny nejznámějšími výrobci motorů.

Použití: Pro preventivní použití nebo pro odstranění choroboplodných zárodků již napadených nádrží lodí a skladových nádrží nafty.Objem odměrky 25 ml ve víčku stačí na 25 l nafty.

 

STABILIZÁTOR BENZINU
Benzin-Stabilisator    Obj.č. 5107   250 ml   250.-

Kombinace účinných látek pro ochranu před korozí, usazeninami v motoru a stárnutím paliva. Umožňuje bezproblémové přezimování sekaček na trávu, řetězových pil, jednostopých vozidel a ostatních benzinových dvoutaktních i čtyřtaktních motorů.

Použití: Pro dlouhodobé odstavení a přezimování strojů poháněných spalovacím motorem.Objem 25 ml přípravku konzervuje 5L benzínového paliva.

PLAVIDLA-MOTOROVÉ OLEJE-4T

POLOSYNTETICKÉ

MOTOROVÝ OLEJ MARINE 4T 10W-40
Marine Motoroil 4T 10W-40

Obj.č. 1236 1L 280.- 

Obj.č. 1239 5L  990.-

Nové technologie zpracování přísad a jakostní základní oleje zaručují optimální lehkoběžné vlastnosti oleje a výbornou ochranu proti opotřebení motoru. Speciální ochrana proti korozi. Bezpečné studené starty a rychlý rozvod oleje v motoru. Testován na motorech vybavených katalyzátory a turbodmychadly.

Použití: Moderní vysoce výkonný motorový olej pro dieselové a benzínové motory plavidel.

MINERÁLNÍ

MOTOROVÝ OLEJ MARINE 4T 15W-40
Marine Motoroil 4T 15W-40

Obj.č. 1065 5L  850.-

 Obj.č.1066 60L 11550.-

Bezpečná ochrana proti opotřebení motoru. Optimální mazání také při extrémních podmínkách provozu. Zvýšená ochrana proti korozi. Odolnost proti oxidaci a stabilita viskozity. Testován na motorech vybavených katalyzátory a turbodmychadly.

Použití: Celoroční motorový olej pro dieselové a benzínové motory člunů a lodí (atmosférické i přeplnované).Mísitelný se všemi motorovými oleji třídy HD.

PLAVIDLA-MOTOROVÉ OLEJE -2T pro přimíchávání do paliva

PLNĚ SYNTETICKÉ

MOTOROVÝ OLEJ FORMULA RACING OUTBOARD
Formula Racing Outboard Motoroil Obj.č. 1233 1L 690.-

Biologicky odbouratelný olej z více než 80% po 21 dnech (dle CEC L-33-T-82). Udržuje čisté válce, písty a zapalovací svíčky. Zamezuje žárovým zápalům, zajišťuje bezdýmové spalování. Výborná ochrana proti opotřebení a korozi. Optimální mazání motoru a vysoká bezpečnost provozu.

Použití: Speciálně pro závodní použití ve velmi namáhaných vodou chlazených dvoutaktních motorech s odděleným mazáním i mazáním směsí oleje s palivem.

MINERÁLNÍ

 

MOTOROVÝ OLEJ OUTBOARD
Outboard Motoroil

Obj.č. 1231 1L  350.-

Obj.č. 1234 5L  1400.-

Obj.č. 1235 20L 5650.-

Vysoce výkonný olej. Spolehlivá ochrana proti opotřebení, vysoká provozní jistota. Zabraňuje usazeninám ve spalovacím prostoru a ve výfukových kanálech. Zamezuje žárovým zápalům. Chrání motor před korozí během jeho odstavení z provozu nebo při přezimování.

Použití: Pro vodou chlazené dvoutaktní lodní motory s odděleným mazáním i mazáním směsí oleje s palivem.Olej je samomísitelný.

 

PLAVIDLA-PŘEVODOVÉ OLEJE

MINERÁLNÍ

PŘEVODOVÝ OLEJ OUTBOARD
Outboard Getriebeoil

Obj.č. 1232 250 ml  230.-

Vysoce výkonný převodový olej pro mechanicky řazené převodovky. Chrání před opotřebením a tlumí hluk převodů. Vysoká schopnost snášení tlaku i při rychlých změnách otáček motoru z volnoběhu na plný výkon. Výborná ochrana proti korozi a odolnost proti stárnutí. Dobré viskózní a teplotní vlastnosti. Snášenlivý se všemi materiály používanými na těsnění.

Použití: Pro převodovky závěsných lodních motorů s normálním až vysokým zatížením.

 

PLAVIDLA-PROSTŘEDKY PRO ÚDRŽBU

LODNÍ TUK
Bootsfett

Obj.č. 3509  250g    255.-

Obj.č. 3506  400g    290.-

Jakostní tuk určený pro ošetřování všech mazacích míst na lodích a člunech. Snižuje tření a opotřebení. Disponuje extrémně dlouhodobými mazacími účinky. Tuk je odolný vůči stárnutí, dobře přilnavý a odolává působení studené i horké vody. Je hydrofobní a absolutně odolný vůči mořské vodě. Spolehlivě chrání před korozí. Tuk je stálý v mokrém prostředí a zaručuje dobré utěsnění ošetřených povrchů. Odpovídá námořní specifikaci NATO G460.

Použití: Univerzální použití pro všechna mazací místa na samotných člunech,lodích a v námořní oblasti.

 

UNIVERZÁLNÍ LODNÍ ČISTIČ
Boots-Universal-Reiniger Obj.č. 3313  1L  275.-

Speciálně vyvinutý prostředek pro šetrné čištění a rovněž pro ochranu a ošetřování plavidel. Vlastnosti čističe zaručují odstranění nejčastěji vznikajících znečištění na lodích, jako jsou např. vodní řasy, olejové a mastné usazeniny, saze, ptačí trus a zbytky hmyzu na plachtách, poklopech a trupu plavidel. Biologicky je odbouratelný podle německých předpisů pro prací a čistící prostředky (WRMG).

Použití: Speciální prostředek pro čištění znečištěných míst a odmaštování součástek člunů a lodí.

MULTIFUNKČNÍ LODNÍ SPREJ
Multi-Spray Boot Obj.č. 3314  500ml   390.-

Speciální ochranný a ošetřující prostředek pro plavidla. Udržuje všechny pohybující se díly dlouhodobě lehce pohyblivé. Chrání před korozí a oxidací. Vytlačuje vlhkost a umožňuje startování mokrých motorů. Ochraňuje vlastní elektroinstalaci plavidla. Uvolňuje pevně zarezlé šrouby. Odstraňuje rušivé zvuky. Zabraňuje vzniku bludných proudů a zkratům. Je neutrální vůči plastům, lakům, kovům a dřevu.

Použití: Pro všechny údržbové a servisní práce n aplavidlech.Víceúčelový sprej pro všechny druhy člunů a lodí.

    

FOGGING OIL-KONZERVACE VNITŘKU MOTORU
Motor Innen-Konservierer Obj.č. 1420  300 ml  320.-

Prostředek poskytuje dlouhodobou ochranu proti korozi a rzi vnitřku spalovacích motorů. Vysoká provozní spolehlivost a jednoduché použití. Snáší se se všemi motorovými oleji.

Použití:
K bezpečnému dlouhodobému konzervování všech dvou a čtyřtaktních motorů, jako jsou např. lodní motory, motory mopedů, sekaček na trávu, sněhových pluhů apod.
OCHRANA PROTI HLODAVCŮM
Marder-Schutz-Spray Obj.č. 1515   200 ml 490.-

Prostředek je určen pro ochranu všech plastových a gumových dílů vozidel před poškozením hlodavci jako je např. kuna. Umožňuje se vyhnout případným drahým opravám. Směs látek odpuzující hlodavce je neškodná pro živočichy i životní prostředí. Jednoduché a rychlé použití, stačí plastové a gumové díly nastříkat ze všech stran. Nástřik opakovat každých cca 14 dní.

Použití:
Pro všechny přístupné plastové a gumové díly v motorovém prostoru a na podvozku.

 

 

Kontakt

Lodní servis Fakturační adresa:
Tomáš Holoubek-Lodní servis
Za Horou 464
66482 Říčany u Brna
IČ: 87381176
DIČ: CZ8206204028
Tel.: +420736720979
E-mail: info@lodni-servis.cz
-----------------------------------------------------------

Adresa nové provozovny:

Ulice: Na Láně (hala proti č.p 55)
Město: Zbýšov u Brna
PSČ: 66411
GPS:16.3490778°E,49.1529636°N
-----------------------------------------------------------
+420736720979 info@lodni-servis.cz